Luxusní masáže Brno

Luxusní masáže Brno - 774 329 495

Typ podniku: Erotické masáže, Brno
Nabízíme luxusní 4ruční masáže i v pohodlí domova ....4 ruce, dvojnásobné pohlazeni..nevšední uvolňující, relaxační masáže i v pohodlí domova.Přijdte si odpočnout, zbavit se stresu a znovu načerpat energii. Tato synchronní, relaxační masáž využívá pomalých hmatů a vede k hluboké relaxaci a uvolnění, určena všem, kteří si chtějí dopřát nevšední zážitek! Během ní dochází k aktivaci energetických drah organizmu a uvolnění všech svalů, čímž se navodí mimořádně silný smyslový zážitek:)
Dochází k navozeni hluboké relaxace a odstranění veškerého svalového napětí. Komplexní péči, kterou Vám poskytne pouze tato výjimečná masáž, pochází z oblasti Indického oceánu. Ošetřované tělo je dotýkáno na velké ploše v jednom okamžiku, což navodí mimořádně silný smyslový zážitek.
Masáž je hodinová (dle přání), velice klidná, pomalá a jemná. Doteky jsou lehké s jedinečnými tahy, které dokonale uvolní Vaše tělo i mysl.V případě zájmu nás prosím kontaktujte na uvedeném emailu. Veškeré informace a podmínky Vám rády zodpovíme:)
Individuálni přístup je samozřejmostí! Tesime se na Vas!
SEXUALNI SLUZBY NEPOSKYTUJEME:) PRACOVNÍ DOBA POUZE PODLE OBJEDNÁVEK.... VÍKENDY PRACUJEME, ALE JE NUTNO SE OBJEDNAT PŘEDEM
Poslat do podniku vzkaz / dotaz
Celkem 1 slečna
luciana.cz/461-luxusni_masaze_brno


Aneta
Aneta (37), Brno   
luciana.cz/aneta-852122

Nabízíme luxusní 4ruční masáže i v pohodlí domova ....4 ruce, dvojnásobné pohlazeni..nevšední...


Luxusní masáže Brno
Luxusní masáže Brno