Práce na top privátech Mnichov

Práce na top privátech Mnichov - 770 646 532

Typ podniku: Nabídka práce, Mnichov
Ahoj, hledáš způsob jak si rychle a snadno vydělat?
Potřebuješ peníze na dárky, školné, zkrátka na vše možné? To, co jinde vyděláš za půl roku, si od nás odneseš za 7-10 dní!!!
Na vyhlášené mnichovské priváty právě přijímáme nové šikovné slečny, které chtějí pracovat tam, kde jsou opravdu vysoké výdělky.
U nás nemusíš čekat na klienty ani na peníze. Máme stálou i novou bohatou klientelu, která už ví, že u nás je nejlépe. Peníze dostaneš každý den na ruku - průměrně 5set euro denně. Pomůžeme ti vyřídit pracovní povolení.


Máš svůj vlastní pokoj, k dispozici je ti internet, solárium, fitness, salónek s TV, společná, dobře vybavená kuchyně, vše je čisté, pohodlné a útulné. V blízkosti je obchodní centrum, menší obchůdky, dokonce posilovna a metro do centra. Samozřejmě zajistíme reklamu, ručíme za absolutní diskrétnost, pohodový kolektiv, férové jednání a spokojenost s výdělkem.

Pracovní doba je libovolná a němčina není podmínkou, jen výhodou. Když bude potřeba, se vším Ti pomůžeme.

Chceš si opravdu vydělat?
Napiš nebo zavolej. WhatsApp +420 770 646 532, +420 777 447 335 nebo e-mail martina1488@seznam.cz Těšíme se na spolupráci!
Poslat do podniku vzkaz / dotaz
luciana.cz/454-prace_na_top_privatech_mnichov


Práce na top privátech Mnichov
Práce na top privátech Mnichov Práce na top privátech Mnichov Práce na top privátech Mnichov Práce na top privátech Mnichov Práce na top privátech Mnichov Práce na top privátech Mnichov Práce na top privátech Mnichov