Natálka Liberec

Natálka Liberec - 776 082 510

Typ podniku: Privát, Liberec
Novinka:Učím se pro Vás a od 10.11. budu nabízet Nuru masáže-tělo na tělo.
Atraktivní černovláska nabízí erotické služby ve svém bytě. KLASIKA, LÍBÁNÍ, MAZLENÍ, LÍZÁNÍ, ORÁL s ochranou v základní ceně. Dále dělám EROTICKOU MASÁŽ, TANTRICKOU MASÁŽ s nádherně provoněnou místností afrodiziakálním olejem Ylang Ylang a k tomu afrodiziakální bylinný čaj, plus možnost AFRODIZIAKÁLNÍ KOUPELE. NOVĚ NABÍZÍM ZASVĚCENÍ DO TANTRA REIKI. Lze i kombinovat erotickou masáž s klasikou. NOVINKA: ORÁL+HONĚNÍ NA 20 MINUT.Nedělám anál. VŠE POUZE S OCHRANOU. MÁM NOVOU LOŽNICI, PŘIJĎTE SE NA NÍ PODÍVAT. Jsem ve svém bytečku sama. Na SMS a skrytá čísla nereaguji. Samotný orálek nedělám. Výhody pro stálé klienty.
TANTRICKÁ MASÁŽ - rozkoš, úleva, harmonizace, rozproudění sexuální energie po celém těle, aby se mohlo stát jednou velkou erotogenní zónou. Podpořenou nahou masérkou a energií tantra reiky. AFRODIZIAKÁLNÍ KOUPEL - kouzelná, svůdná, vzrušující příprava k přijetí erotické a tantrické masáže. Erotický sprchový bylinný olej, Ylang -Ylang koupelový bylinný olej, Ylang-Ylang aromatický olej do aromalampy. I SPEAK ENGLISH, ICH SPRECHE EIN WENIG DEUTSCH.
Poslat do podniku vzkaz / dotaz
Celkem 1 slečna
luciana.cz/408-natalka_liberec


Natálka
Natálka (27), Liberec   
luciana.cz/natalka-598557

Novinka:Učím se pro Vás a od 10.11. budu dělat Nuru masáže - tělo na tělo. MÁM NOVOU LOŽNICI,...


Natálka Liberec
Natálka Liberec Natálka Liberec Natálka Liberec Natálka Liberec Natálka Liberec Natálka Liberec Natálka Liberec Natálka Liberec Natálka Liberec Natálka Liberec Natálka Liberec Natálka Liberec