Natálka Liberec

Natálka Liberec - 776 082 510

Typ podniku: Privát, Liberec
AKCE DO 30.11. ANTIDEPRESIVNÍ MAZLENÍ SE SEXEM 1H, BEZ SEXU 45MIN.

EROTICKÁ MASÁŽ LÁVOVÝMI KAMENY.
PRAKTICKÁ VÝUKA TANTRICKÉHO SEXU A TANTRICKÝ SEX, KÁMASÚTRA. UVÍTÁM I STARŠÍ PÁNY ZHRUBA DO 60 LET.
NURU MASÁŽ - tělo na tělo 1h (ukončení s masáží penisu a vyhoněním).
Atraktivní černovláska nabízí erotické služby ve svém bytě. KLASIKA, MAZLENÍ, LÍZÁNÍ, ORÁL s ochranou v základní ceně. Dále dělám EROTICKOU MASÁŽ, TANTRICKOU MASÁŽ s nádherně provoněnou místností afrodiziakálním olejem Ylang Ylang a k tomu afrodiziakální bylinný čaj, plus možnost AFRODIZIAKÁLNÍ KOUPELE. NOVĚ NABÍZÍM ZASVĚCENÍ DO TANTRA REIKI. Lze i kombinovat erotickou masáž s klasikou. NOVINKA: ORÁL+HONĚNÍ NA 15 MINUT.Nedělám anál. VŠE POUZE S OCHRANOU. Jsem ve svém bytečku sama. Na SMS a skrytá čísla nereaguji. Samotný orálek nedělám. Výhody pro stálé klienty.
TANTRICKÝ SEX - Vás vrací k tělu a do těla. Jedná se o jiný, zároveň prastarý a posvátný přístup k sexualitě. Uzdravuje, omlazuje, přitahuje protějšky a přináší bezbřehou radost, energii, aktivaci těla a regeneraci duše. Učíte se být vnímavější, pozornější, vědomější. Nejen Vaše partnerka, ale i Vaše tělo to jistě ocení. Bez egoismu, s láskou a úctou tvoříte své nádherné intimní vztahy, vztahy k druhým, ke světu jako celku.
NURU MASÁŽ - stará tradiční japonská metoda. Prospěšná, vitalizující, smyslná. Masáž nuru gelem pronikajícím do více vrstev těla, velmi prospěšným pro tělo. V ceně afrodiziakální éterický olej Ylang Ylang a k tomu afrodiziakální bylinný čaj + možnost AFRODIZIAKÁLNÍ KOUPELE.
TANTRICKÁ MASÁŽ - rozkoš, úleva, harmonizace, rozproudění sexuální energie po celém těle, aby se mohlo stát jednou velkou erotogenní zónou. Podpořenou nahou masérkou a energií tantra reiky. AFRODIZIAKÁLNÍ KOUPEL - kouzelná, svůdná, vzrušující příprava k přijetí erotické a tantrické masáže. Erotický sprchový bylinný olej, Ylang -Ylang koupelový bylinný olej, Ylang-Ylang aromatický olej do aromalampy. I SPEAK ENGLISH, ICH SPRECHE EIN WENIG DEUTSCH.
Poslat do podniku vzkaz / dotaz
Celkem 1 slečna
luciana.cz/408-natalka_liberec


Natálka Natálka
Natálka (27), Liberec   
luciana.cz/natalka-598557

AKCE DO 30.11. ANTIDEPRESIVNÍ MAZLENÍ SE SEXEM 1H,BEZ SEXU 45MIN. EROTICKÁ MASÁŽ LÁVOVÝMI...


Natálka Liberec
Natálka Liberec Natálka Liberec Natálka Liberec Natálka Liberec Natálka Liberec Natálka Liberec Natálka Liberec Natálka Liberec