Natálka Liberec

Natálka Liberec - 776 082 510

Typ podniku: Privát, Liberec
NOVINKA:EROTICKÁ MASÁŽ LÁVOVÝMI KAMENY.
PRAKTICKÁ VÝUKA TANTRICKÉHO SEXU A TANTRICKÝ SEX, KÁMASÚTRA. UVÍTÁM I STARŠÍ PÁNY ZHRUBA DO 60 LET.
NURU MASÁŽ - tělo na tělo 1h (ukončení s masáží penisu a vyhoněním).
Atraktivní černovláska nabízí erotické služby ve svém bytě. KLASIKA, MAZLENÍ, LÍZÁNÍ, ORÁL s ochranou v základní ceně. Dále dělám EROTICKOU MASÁŽ, TANTRICKOU MASÁŽ s nádherně provoněnou místností afrodiziakálním olejem Ylang Ylang a k tomu afrodiziakální bylinný čaj, plus možnost AFRODIZIAKÁLNÍ KOUPELE. NOVĚ NABÍZÍM ZASVĚCENÍ DO TANTRA REIKI. Lze i kombinovat erotickou masáž s klasikou. NOVINKA: ORÁL+HONĚNÍ NA 15 MINUT.Nedělám anál. VŠE POUZE S OCHRANOU. Jsem ve svém bytečku sama. Na SMS a skrytá čísla nereaguji. Samotný orálek nedělám. Výhody pro stálé klienty.
TANTRICKÝ SEX - Vás vrací k tělu a do těla. Jedná se o jiný, zároveň prastarý a posvátný přístup k sexualitě. Uzdravuje, omlazuje, přitahuje protějšky a přináší bezbřehou radost, energii, aktivaci těla a regeneraci duše. Učíte se být vnímavější, pozornější, vědomější. Nejen Vaše partnerka, ale i Vaše tělo to jistě ocení. Bez egoismu, s láskou a úctou tvoříte své nádherné intimní vztahy, vztahy k druhým, ke světu jako celku.
NURU MASÁŽ - stará tradiční japonská metoda. Prospěšná, vitalizující, smyslná. Masáž nuru gelem pronikajícím do více vrstev těla, velmi prospěšným pro tělo. V ceně afrodiziakální éterický olej Ylang Ylang a k tomu afrodiziakální bylinný čaj + možnost AFRODIZIAKÁLNÍ KOUPELE.
TANTRICKÁ MASÁŽ - rozkoš, úleva, harmonizace, rozproudění sexuální energie po celém těle, aby se mohlo stát jednou velkou erotogenní zónou. Podpořenou nahou masérkou a energií tantra reiky. AFRODIZIAKÁLNÍ KOUPEL - kouzelná, svůdná, vzrušující příprava k přijetí erotické a tantrické masáže. Erotický sprchový bylinný olej, Ylang -Ylang koupelový bylinný olej, Ylang-Ylang aromatický olej do aromalampy. I SPEAK ENGLISH, ICH SPRECHE EIN WENIG DEUTSCH.
Poslat do podniku vzkaz / dotaz
Celkem 1 slečna
luciana.cz/408-natalka_liberec


Natálka Natálka
Natálka (27), Liberec   
luciana.cz/natalka-598557

NOVINKA:EROTICKÁ MASÁŽ LÁVOVÝMI KAMENY. PRAKTICKÁ VÝUKA TANTRICKÉHO SEXU A TANTRICKÝ SEX,...


Natálka Liberec
Natálka Liberec Natálka Liberec Natálka Liberec Natálka Liberec Natálka Liberec Natálka Liberec Natálka Liberec Natálka Liberec