Natálka Liberec

Natálka Liberec - 776 082 510

Typ podniku: Privát, Liberec
LÁSKYPLNÉ MAZLENÍ 30MIN. NEBO 1H.
EROTICKÁ MASÁŽ LÁVOVÝMI KAMENY, S KLASIKOU.
TANTRICKÁ MASÁŽ A NURU MASÁŽ-TĚLO NA TĚLO. UVÍTÁM I STARŠÍ PÁNY ZHRUBA DO 60 LET.
Atraktivní černovláska, mírně plnoštíhlá až štíhlá, nabízí erotické služby v bytě SEX. V ceně je SEX,MAZLENÍ,LÍZÁNÍ,ORÁL,MASÁŽ ZAD.EROTICKÁ MASÁŽ. Pracuji od 10 do 21:00,NE a PO nepracuji, ST do 19h. ENGLISH,DEUTSCH.
EROTICKÁ MASÁŽ LÁVOVÝMI KAMENY. UVÍTÁM I STARŠÍ PÁNY ZHRUBA DO 60 LET.
NURU MASÁŽ - tělo na tělo 1h (ukončení s masáží penisu a vyhoněním).
Atraktivní černovláska nabízí erotické služby ve svém bytě. KLASIKA, MAZLENÍ, LÍZÁNÍ, ORÁL s ochranou v základní ceně. Dále dělám EROTICKOU MASÁŽ, TANTRICKOU MASÁŽ s nádherně provoněnou místností afrodiziakálním olejem Ylang Ylang a k tomu afrodiziakální bylinný čaj, plus možnost AFRODIZIAKÁLNÍ KOUPELE. NOVĚ NABÍZÍM ZASVĚCENÍ DO TANTRA REIKI. Lze i kombinovat erotickou masáž s klasikou. Nedělám anál. VŠE POUZE S OCHRANOU. Jsem ve svém bytečku sama. Na SMS a skrytá čísla nereaguji. Samotný orálek nedělám. Výhody pro stálé klienty.
NURU MASÁŽ - stará tradiční japonská metoda. Prospěšná, vitalizující, smyslná. Masáž nuru gelem pronikajícím do více vrstev těla, velmi prospěšným pro tělo. V ceně afrodiziakální éterický olej Ylang Ylang a k tomu afrodiziakální bylinný čaj + možnost AFRODIZIAKÁLNÍ KOUPELE.
TANTRICKÁ MASÁŽ - rozkoš, úleva, harmonizace, rozproudění sexuální energie po celém těle, aby se mohlo stát jednou velkou erotogenní zónou. Podpořenou nahou masérkou a energií tantra reiky. AFRODIZIAKÁLNÍ KOUPEL - kouzelná, svůdná, vzrušující příprava k přijetí erotické a tantrické masáže. Erotický sprchový bylinný olej, Ylang -Ylang koupelový bylinný olej, Ylang-Ylang aromatický olej do aromalampy. I SPEAK ENGLISH, ICH SPRECHE EIN WENIG DEUTSCH.
Poslat do podniku vzkaz / dotaz
Celkem 1 slečna
luciana.cz/408-natalka_liberec


Natálka Natálka
Natálka (27), Liberec   
luciana.cz/natalka-598557

LÁSKYPLNÉ MAZLENÍ 30MIN. NEBO 1H. EROTICKÁ MASÁŽ LÁVOVÝMI KAMENY. UVÍTÁM I STARŠÍ PÁNY ZHRUBA DO...


Natálka Liberec
Natálka Liberec Natálka Liberec Natálka Liberec Natálka Liberec Natálka Liberec Natálka Liberec Natálka Liberec Natálka Liberec