Masáže Petra Plzeń

Masáže Petra Plzeń - 722 153 527

Typ podniku: Erotické masáže, Plzeň
Sex nedělám!!Líbí se ti NEJVÍCE VELKÁ PEVNÁ PRSA A a preferuješ PRSATÉ DLOUHOVLASÉ blonďaté masérky?Pak mohu být to Pravè pro tebe:)
Spoj Příjemné s užitečným a odměn celè své tělo Luxusní Dráždivou Masáží s Nádechem EROTIKY.. s technikou ručního zakončení.Dovedu Tě na Vrchol Blaha
Dělám různé druhy Masáżí:Klasické erotickè,Relaxační i Sportovní celèho těla I Penisu, Intimní Profi Masáże.Masíruji nahá celým nahým tělem (KONTAKTNÍ Nuru Masáž BODY To BODY(Tělo na Tělo).Nabídnu ti i Speciálni Stimulaci Penisu LINGAM s oddalováním orgasmu.Hlazení peříčky,vzajemne doteky..
Nech své tělo i duši hýčkat při svíčkáchve společnosti PRSATÉ hezké Blond erotické Masèrky s VELKÝM sexy poprsím č.5 a dlouhými štíhlými nohami.Je na tobě jakou Masáž si Zvolíš. Používám EXKLUZIVNÍ NURU GELY z mořských řas.
Poslat do podniku vzkaz / dotaz
Celkem 1 slečna
luciana.cz/404-masaze_petra_plze_


Petra
Petra (30), Plzeň   
luciana.cz/petra-430051

Sex nedelam!!Líbí se ti mladé PRSATÉ erotické blond masérky??Jsem velmi pěkná dlouhovlasá kozatá...


Masáže Petra Plzeń
Masáže Petra Plzeń Masáže Petra Plzeń Masáže Petra Plzeń Masáže Petra Plzeń Masáže Petra Plzeń Masáže Petra Plzeń Masáže Petra Plzeń Masáže Petra Plzeń Masáže Petra Plzeń Masáže Petra Plzeń Masáže Petra Plzeń Masáže Petra Plzeń