Masáže Petra Plzeń

Masáže Petra Plzeń - 722 153 527

Typ podniku: Erotické masáže, Plzeň
Líbí se ti NEJVÍCE VELKÁ PEVNÁ PRSA A a preferuješ PRSATÉ DLOUHOVLASÉ blonďaté masérky?Jsi horňák a miluješ plný DEKOLT?(Orální a klasický sex nedělám)Specializuji se na profi masáže...Foto original!!
Dopřej svému tělu uvolňující odpočinek na úrovni ve společnosti OPÁLENÉ hezké PRSATÉ blondýnečky..certifikované erotické profi masérky- se štíhlýma pevnýma sport.nohama a VELKÝM KRÁSNÝM přírod.POPRSÍM č.5
Zažij dokonalou péči o tělo i duši-DRÁŽDIVÉ relaxační klasické EROTICKÉ masáže celého ztuhlého TĚLA i INTIMNÍCH partií s ruční LINGAM masáží PENISU s luxusním ručním zakonnčením..vyvrcholením..
Speciality:PRSNÍ MASÁŽ PENISU--Namasíruji tě SVÝMI ŇADRY,ODDALOVÁNÍ orgasmu či Nuru masáž-(Body to Body)Nejedná se o žádný sex!!
Používám exkluzivní vysoce kvalitní NURU GELY:)nebo kokosová či ČOKOLÁDOVÁ MASÁŽ..Nech se romanticky hýčkat v mém naprostém soukromí..Salonek mám jen pro sebe!!¨
Dělám 60min-90min-120min............Nech se celý eroticky namasírovat od MILOUČKÉ kozaté krásky..Nehledáš sex,ale chtěl bys zažít bezpečné sexuální vzrušení??Pak vyzkoušej oblíbené erotické nuru masáže..
Poslat do podniku vzkaz / dotaz
Celkem 1 slečna
luciana.cz/404-masaze_petra_plze_


Petra
Petra (29), Plzeň   
luciana.cz/petra-918935

(ŽÁDNÉ SEX.SLUŽBY NENABÍZÍM,ALE PROFI EROTICKÉ MASÁŽE.. Líbí se ti NEJVÍCE VELKÁ PEVNÁ PRSA A...


Masáže Petra Plzeń
Masáže Petra Plzeń Masáže Petra Plzeń Masáže Petra Plzeń