BDSM Mystery

BDSM Mystery - 722 152 448

Typ podniku: SM Studio, Praha 7
Úspěšně zavedené studio v blízkosti metra Vltavská s bezproblémovým parkováním v docházkové vzdálenosti. K dispozici jsou dvě nezávislé kompletně vybavené místnosti z pravých cihlových zdí s klenutými stropy. Z místností tak dýchá tajemná a smyslná atmosféra středověkých zámků. Atmosféru významně podtrhuje bohaté vybavení, většina nábytku byla originálně navržena a vyrobena na míru:

- dva ondřejské kříže (ve tvaru X)
- dva masivní dřevěné trámy k zavěšování i přivazování
- odnímatelný pranýř upevňovaný do trámu
- trestná lavice s řemeny
- dvě trestné kozy v různém provedení
- velká postel s variabilními možnostmi přivazování

Mezi nástroji najdete množství pout, obojků, provazů a řetězů, nepočítaně rozličných bicích pomůcek (důtky, plácačky, rákosky, biče, atd.), svíčky, kolíčky a skřipce, roubíky, dilda, vibrátory, strap-on připínáky, roztahovače, kroužky a postrojky, humbler, drtiče varlat, masky, postroje, převleky a mnoho dalších. Pomůcky, které důsledně udržujeme čisté a dezinfikované, jsou průběžně doplňovány a obměňovány.

Studio si lze na vyhrazenou dobu soukromě zamluvit, a to buď jednotlivé místnosti, anebo i celé studio včetně dvou koupelen a prostorného foyer pro větší akce. Těšíme se na Vaši návštěvu.

NOVINKY:
- elektrická kladka k zavěšování s nosností několika set kg
- S/M houpačka
- dřevěné nastavitelné gynekologické křeslo (koncipované i jako trestná lavice)
Poslat do podniku vzkaz / dotaz
luciana.cz/399-bdsm_mystery


BDSM Mystery
BDSM Mystery BDSM Mystery BDSM Mystery BDSM Mystery BDSM Mystery BDSM Mystery BDSM Mystery BDSM Mystery BDSM Mystery BDSM Mystery