Sexy masáž

Sexy masáž - 773 901 179

Typ podniku: Erotické masáže, Praha 2
Sexy masáž

Přijďte na nezapomenutelnou erotickou masáž
Tantra masáž
Erotická masáž
Nuru masážSLEČNY MASÉRKY, JSOU SEXY, PŘÍTULNÉ, MASÁŽE JSOU NEODOLATELNÉ...HLEDÁME NOVÉ DÍVKY DO NAŠEHO PŘÍJEMNÉHO KOLEKTIVU...JSEŠ MLADÁ, PŘÍJEMNÁ A CHCEŠ SE UČIT NOVÝM VĚCEM JE PRO TEBE PRÁCE MASÉRKY TA PRAVÁ.ŽÁDNÝ KURZ NEPOTŘEBUJEŠ, VŠE TĚ U NÁS NAUČÍME.BUDEME SE NA TEBE TĚŠIT.

Zveme Vás na rozmazlovací tantrickou,erotickou a nuru masáž celého těla,příjemnými a žhavými doteky našich zkušených erotických masérek.Naše masérky Vás provedou a zasvětí jak do tajů tantrické,erotické i nuru masáže a ukaží Vám všechna skrytá zákoutí erotických masáží jako takových. Umožní Vám odhalit a prožít nespoutanou erotickou masáž dle Vašeho výběru.Ať již tantra masáž,klasickou erotickou masáž nebo olejovou nuru masáž s speciálnim gelem.

Erotická masáž je masáž naplněná těsným spojením těl, kdy naše zkušené erotické masérky, kloužou po Vašem těle a přivádí do Vašeho těla nebývalé erotické a žhavé doteky,které proudí Vaším tělem a které Vám poskytnou skvělý zážitek z erotické masáže.

Tantra masáž , kterou si prožijete s naší krásnou masérkou Vám osvěží mysl i tělo a uvede Vás do dosud nepoznané tantrické dimenze.Tantricka masáž je plná nepoznaných vjemů jaké Vám může poskytnout jen tantra.A proto je tantra masáž jednou z nejvyhledávanějších a nejpopulárnějších erotických masáží.


Nuru masáž je erotická masáž prováděná speciálnim nuru gelem,který je hustý a úžasně kluzký.S nuru gelem dostává erotická masáž zcela nový a neopakovatelný rozměr erotické masáže jako takové, která je znásobena neuvěřitelně žhavými doteky našich erotickych masérek.


Poslat do podniku vzkaz / dotaz
Celkem 2 slečny
luciana.cz/390-sexy_masaz


Nina Nina
Nina (33), Praha 2   
luciana.cz/nina-587964

Ahoj,jmenuji se NINA a masírovat mě opravdu baví a uspokojuje. Mým cílem je zbavit tě stresu,...

Simona Simona
Simona (24), Praha 2   
luciana.cz/simona-955262

Ahoj,jmenuji se SIMONA a masírovat mě opravdu baví a uspokojuje. Mým cílem je zbavit tě stresu,...


Sexy masáž
Sexy masáž Sexy masáž Sexy masáž Sexy masáž Sexy masáž Sexy masáž Sexy masáž Sexy masáž