Nikola Olomouc Privát

Nikola Olomouc Privát - 608 076 884

Typ podniku: Privát, Olomouc
Něžná a mazlivá, trošku rozverná a usměvavá taková jsem. Nabízím příjemnou společnost v diskrétním prostředí, nejde o privát, čistota a příjemné chování je to co nabízím ale i vyžaduji.

Jedná se o mou milovanou brigádu, jsem tedy na telefonu náhodně přes celý týden. Ráda si užívám blízkost mužského těla, nabídnu ústní rozmazlování, klasický sexík, relaxační polo profi masáže zad, chodidel...a klidně celého těla:)...jinak vše pouze s ochranou miluji své zdraví a ty jistě taky;) Jestli jsi šikovný možná 69:)

Výstřednosti, ,,áčko", SM, escort...nic pro mě u mě v pelíšku je to nejlepší....na sms nepíšu(jde mi o to slyšet alespoň hlas;)) Nutno říct jsem částečně rasista ráda potkám ideálně čechy a bratry slováky;)

Kromě pánů mé služby platí i pro dámy, jsem bisexuální tedy si ráda pohraji i s ženským hebkým tělem;) ..případně s párem:)

Nejsem maratonec a náročné dlouhé akce nejsou nic pro mě. Těším se na příjemné společné chvilky;) Diskrétnost je důležitá pro nás oba. Ráda se pomazlím s milou společností a pomůžu k cestě na vrchol...případně společný:)
Poslat do podniku vzkaz / dotaz
Celkem 1 slečna
luciana.cz/328-nikola_olomouc_privat


Nikola
Nikola (27), Olomouc   
luciana.cz/nikola-480941

Něžná a mazlivá, trošku rozverná a usměvavá taková jsem, nabízím příjemnou společnost v diskrétním...


Nikola Olomouc Privát
Nikola Olomouc Privát Nikola Olomouc Privát Nikola Olomouc Privát Nikola Olomouc Privát Nikola Olomouc Privát