DaVINCI hodinový hotel

DaVINCI hodinový hotel - 601 393 750

Typ podniku: Azyl, Praha 2
Vážení zákazníci, hodinový Hotel DaVINCI je z provozních důvodů uzavřen až do odvolání. O jeho otevření Vás budeme včas informovat. Děkujeme za pochopení.

Nový hodinový hotel DaVINCI Vás nadchne nejen svou skvělou polohou v centru Prahy, ale také nadstandardním servisem, atypickým designem a vkusně zařízeným interiérem.
Pokoje jsou navrženy tak, aby Vám poskytly dostatečné pohodlí a zpříjemnily Váš pobyt na maximum. Každý pokoj je vybaven manželskou postelí, sprchou a toaletou. Pro náročnější klienty je k dispozici stylový střešní apartmán s výhledem na Prahu, který dodá Vašim chvílím tu pravou intimní atmosféru. Jeho součástí je obrovská king-size postel, sedací souprava, malý kuchyňský kout a samostatná koupelna. Nyní si jej můžete pronajmout za zavádějící cenu.
Hotel DaVINCI disponuje také nově zrekonstruovaným lobby barem, kde si můžete vychutnat skleničku či snack z nabízeného občerstvení, případně si můžete objednávku nechat donést přímo na pokoj.
Prostory hotelu, kde se snoubí historie s modernou, se nachází v klasicistní budově přímo v centru Prahy u zastávky I. P. Pavlova, což umožňuje snadnou dostupnost autem nebo i městskou hromadnou dopravou.
Rezervace pokojů je možná skrz rezervační systém na stránkách hotelu, e-mailem nebo telefonicky. Pokoje si můžete zamluvit na 1 hodinu nebo i delší časový úsek. Kontaktujte nás ještě dnes a užijte si příjemné chvíle v diskrétním prostředí.
Poslat do podniku vzkaz / dotaz
luciana.cz/278-davinci_hodinovy_hotel


DaVINCI hodinový hotel
DaVINCI hodinový hotel DaVINCI hodinový hotel DaVINCI hodinový hotel DaVINCI hodinový hotel DaVINCI hodinový hotel