U Astrid Anděl

U Astrid Anděl - 737 346 194

Typ podniku: Privát, Praha 5
Ahoj a vítej! 

Jsem drobnější Češka přirozeného vzhledu s pevnými přírodními prsy, štíhlým pasem a zároveň svůdně plnými ženskými boky a kulatým zadečkem. Vždy decentně nalíčená, hladce oholená s perfektní manikúrou a pedikúrou. Zastávám názor, že v přirozenosti je krása, nemám ani botox ani umělé řasy. Obličej neukazuji, můj úsměv, velké hnědé oči a pihy na nose budeš muset objevit pouze osobně. :-) 

Pokud jsi starší 18 let; hygiena a čistota ti nejsou cizí, přicházíš s touhou po diskrétním uvolnění na úrovni a zároveň máš asertivní povahu, už teď vím, že tě ráda přivítám u mě v soukromí.

Nabízím ti příjemně strávené chvíle s vřelým přístupem milenky, intimitu plnou vzájemných doteků, polibků, laskání, pocitu blízkosti a ukojení živočišné touhy na vlně vášně nás obou.

Jsem nakloněna různým druhům přání, neposuzuji, každý máme své touhy, jedna z mých jsou intimní setkání s muži, vzrušení ze setkání s někým, koho neznám, baví mě rozmanitost a nespoutanost, užívám si romantiku, divoký sex, ale i různé fetiše jako strap-on či masáž prostaty. 
Nabízím ti bezpečný přístav, kdy schůzky jsou založené na 100% pozornosti k tobě, na tvém rozmazlování, zlepšení náročného dne, zbavení stresu, napětí a starostí. 
Zbožňuji nosit sexy prádlo, šatičky, podvazky, podpatky, přiznávám, to je moje menší obsese.

I já mám ale své hranice, následující praktiky neprovozuji: aktivní rimming na tobě, piss, hluboký orál, anální sex na mně, fisting.

Své služby nabízím mužům, ženám a osobám s transgenderovou či nebinární orientací.

Můj budoir bohužel není bezbariérový a nemohu přijímat klienty, kterým handicap nedovolí samostatný pohyb po schodech. 

Preferuji telefonické rezervace, telefon si zvedám sama, pokud mě nezastihneš, mám zrovna setkání; zanech mi prosím nejlépe whatsapp zprávu, napíši zpět, jak to bude možné. Na zmeškané hovory zpátky nevolám z důvodu diskrétnosti. Skrytá čísla nezvedám. Je možnost mi napsat i mimo mou pracovní dobu, pokud si chceš společný čas rezervovat dopředu. 
Rezervace dopředu jsou mi celkově milejší.

Najdeš mě 5 min pěšky od OC Smíchov na Andělu, kde se dá parkovat, parkování je možné i před domem, není zde modrá zóna. 

V Praze inzeruji služby POUZE DO KONCE SRPNA 2020 a denně se setkám s max. 2 klienty, tudíž neváhej, abys mě nezmeškal. 

Astrid
Celkem 1 slečna
luciana.cz/244-u_astrid_andel


Astrid
Astrid (29), Praha 5   
luciana.cz/astrid-655887

Ahoj a vítej!  Jsem drobnější Češka přirozeného vzhledu s pevnými přírodními prsy, štíhlým pasem...


U Astrid Anděl
U Astrid Anděl U Astrid Anděl U Astrid Anděl U Astrid Anděl U Astrid Anděl U Astrid Anděl