Relax Angel

Relax Angel - 607 023 032

Typ podniku: Erotické masáže, Praha
VOLEJTE KDYKOLI 24hodin / 7 dní v týdnu!

BODY-TO-BODY, TANTRA, EROTICKÁ MASÁŽ, NURU, REGENERACE, RELAXACE, MASÁŽ VE VÍŘÍVCE, EROTICKÁ SAUNA

ESCORT NA HOTEL

Nabízíme profesionální masáže pro muže a ženy ve svěžím, teplém, příjemném a pohodovém prostředí, kde se zaměřujeme na poskytování nejvyšší kvality služeb spolu s vynikající péčí o zákazníka. Všechny naše masérky jsou profesionální, dobře upravené a zdvořilé. Péče o Vaše pohodlí a blaho je jejich absolutní prioritou. Díky široké škále relaxačních a povzbuzujících masáží, zahrnující hluboké tkáně a celé tělo, jsme si jisti, že jsme schopni poskytnout Vám zážitky, které budete chtít zopakovat.
Městský život může být velmi stresující, takže ... svěřte Vaše tělo do našich rukou!
Když vstoupíte do našeho salonu v Praze, zasáhne Vás vlna příjemné a klidné atmosféry, která ve Vás přeroste, pokud budete chtít, v erotické napětí. Setkáte se s našimi krásnými masérkami.
Budete si moc vybrat ze čtyř masážních studií. V největším je k dispozici vířivka s chromoterapií v jiném zase kvalitní infrasauna. Všechny pokoje mají samostatné dlážděné prostorné sprchové boxy. Masážní lůžka na salonu RELAX ANGEL jsou vyhřívaná. Během masáže můžete volit intenzitu tepla.

Masérka Vám nabídne na začátku masáže společnou sprchu. Doporučujeme tuto možnost využít, je to první příjemný krok v potupném uvolňování těla i mysli.

Nabídneme Vám výběr z následujících masáží:

EROTICKÁ MASÁŽ
Erotická masáž neboli smyslná masáž, je použití masážních technik k dosažení nebo zvýšení sexuálního vzrušení v erotogenních zónách těla. Erotické masáže byly velmi dlouhou dobu používány pro léčebné účely. Erotické masáže mohou být použity jako sexuální terapie, která je prostředkem k povzbuzení libida nebo ke zvýšení schopnosti člověka, pozitivně reagovat na smyslové podněty. V některých případech může být erotická masáž forma předehry bez sexuálního uspokojení, které je určeno ke zvýšení citlivosti jednotlivce. V ostatních případech může být erotická masáž použita odborně k pomoci mužům, s řešením problému předčasné ejakulace. Používané metody mohou naučit příjemce uvolnit svalstvo své pánve a tím prodloužit vzrušení a zvýšit tak potěšení. (Zdroj Wikipedie.)

TENGA MASÁŽ
Tato masáž využívá japonské „hračky“ pro muže. Jde o silikonové vajíčko s otvorem na širším konci vajíčka. Je vyrobené z lékařského silikonu a téměř okamžitě se přizpůsobí teplotě těla, takže máte pocit tepla, který umocňuje příjemné prožitky. Vajíčko si můžete vybrat z několika typů. Každý typ simuluje různou strukturu ženské vagíny. Věděli jste, že tak, jak se od sebe liší mužské penisy, tak se také liší vagíny? Tato vajíčka Vám umožní vyzkoušet si všechny hlavní rozdíly. Tak proč to nezkusit?

V našem saloně je také možné vyzkoušet originální NURU masáž s použitím NURU gelu.

NURU MASÁŽ
Nuru masáž je druh mimořádně smyslné erotické masáže v angličtině označovaný jako „body-to-body“ masáž nebo „body slide“ masáž. Provádí se za pomocí Nuru gelu a dochází při ní o tření těl o sebe navzájem. Nuru Gel má nejlepší účinky, když jsou oba aktéři mokří. Proto doporučujeme začít masáž společnou dlouhou koupelí nebo horkou sprchou, kterou můžete pojmout jako předehru k vlastní masáži. Po koupeli se neutírejte! Abyste dosáhli co nejlepších účinků masáže, je vhodné, abyste byli mokří.

NURU MASÁŽ PLATINUM
Tato masáž je zvláštní použitím speciální platinové edice NURU GELu, který je dle výrobce 2-3 krát kluzčí a hustší než standartní NURU gely. Tento gel je drahý a proto je potřeba si za jeho použití připlatit.
Plus 250,- Kč za osobu

TANTRA OLEJOVÁ MASÁŽ
Význam slova „tantra“ se dá přeložit jako tkanivo" nebo "pavučina" ve smyslu složité struktury. Původně se jednalo o intimní rituál, který měl mít především spirituální a léčivý význam. Tantrická masáž je součástí učení neotantry, která spojuje sexualitu se spiritualitou. Technika tantrické masáže je založena na láskyplných a léčivých dotecích. Je to velmi smyslný rituál, který rozproudí energii celého těla a naplní jej vzrušením a něhou. Součástí tantrické masáže je masáž joni a lingamu, což jsou různé druhy doteku, od úplně jemných až po dynamické. Patří do ní i masáž hlavy a uší, omývání horkými ručníčky, použití speciálních aroma-terapeutických silic, vůní a přírodních vyživujících olejů. Díky tantrické masáži člověk přestává prožívat orgasmus pouze ve svých genitáliích, ale přenese jej jako hluboký, naplňující pocit do celého těla.
Kromě bezprostředních účinků na tělo i psychiku přináší především hluboký zážitek, který si člověk může přenést do svého vlastního sexuálního života. Tantrická masáž poskytuje nástroj jak se postupně zbavit negativních emocí jako je žárlivost, vlastnictví či vina. Z fyziologických účinků má pozitivní vliv při předčasné ejakulaci, či poruchách erekce, přílišném množství stresu a celkovém napětí těla vlivem přepracovanosti. Pomáhá k větší propojenosti a celistvosti těla a ducha.

OLEJOVÁ BODY-TO-BODY MASÁŽ
Zjednodušeně řečeno - Masáž celým tělem. Masáž začíná obdobně jako klasická masáž celého těla, postupně se ale zcela nahá masérka stále více dotýká partnera různými částmi svého těla a využívá je k vlastní masáži. Nakonec se k masáži použijí všechny části těla masérky a dochází k intenzivním tření těl. Jde o vůbec nejkontaktnější masáž vůbec.

RELAXAČNÍ MASÁŽ
Při této masáži jde především o hluboké uvolnění mysli. Masáž se provádí v pološeru, jen při minimálním osvětlení svíčkou. Klidná a pomalá hudba navozuje atmosféru klidu a míru. Jemné dotyky a hlazení po celém těle jsou dominantní technikou této masáže. Cílem je maximální hluboká relaxace těla i mysli.

OLEJOVÁ SPORTOVNÍ MASÁŽ
Sportovní masáž je masáž složená z uspořádaného souboru vhodných masérských hmatů, které mají připravit masírovaného jak z fyzické tak z psychické stránky na podání určitého výkonu, popřípadě mají za úkol zbavit únavy a přispět k zotavení. Technika roztírání v sobě zahrnuje hmaty, pomocí nichž dochází k uvolnění srostlých tkání a kloubního vaziva. Provádí se patkou dlaně, špetkou, pěstí a palci. Tyto hmaty jsou vhodné zejména k masáži v okolí kloubů a plochých svalů.

MASÁŽ PROSTATY
Prostata je označována za mužský bod G. Při masáži lze přistoupit buď k její vnější stimulaci přes hráz či k vnitřní přes řitní otvor. Pro mnoho mužů je její dráždění sexuálně stimulující.. Při intenzivní stimulaci prostaty může nicméně dojít k orgasmu i zcela bez stimulace penisu. K orgasmu může dojít i bez vyvrcholení. K masáži prostaty lze použít i speciální erotické pomůcky, které mohou být vibrační i nevibrační.

Doporučujeme vyzkoušet:
- Masáž ve vířivce s jednou nebo dvěma masérkami!
- Před masáží prohřát tělo v infra sauně.
- Double erotická masáž - dvě masérky.
- VIP Erotická masáž - provádějí tři masérky!

Extra tip!! - Erotická masáž ve vířivce!
Naše masérky pro Vás vybraly ty nejlepší masážní oleje.
Jaké oleje můžete pro masáž zvolit?
Základní regenerační masážní olej
Masážní olej určený svou kompozicí k celkové regeneraci. Olej používáme ke kvalitnímu prokrvení kůže a podkoží. Vhodné použití je na unavené svaly a pohmožděniny. Olej je neutrální bez jakékoli vůně. Olej je lékařsky certifikovaný. 100% anti-alergenní. Tento olej je užívaný pro přípravu léčiv, jako základ celé řady léků. Jeho neutralita vůči lidské pokožce je 100%ní.

Skořicový masážní olej – Cinnamomum Zeylanicum (Odbourává tukové buňky - hubnete při masáži.)
Skořicová silice způsobuje lokální prohřátí pokožky, rozšíření cév a tím zvyšuje odbourávání tukové tkáně. Používá se zejména v místech výskytu příznaků celulitidy. Po masáži se doporučuje určené partie těla procvičit, čímž násobíme účinek skořicové silice a tím urychlíme likvidaci tukových buněk. Skořicová silice navíc působí silně desinfekčně a tlumí bolest.

Indikace byliny:
•urychluje odbourávání tukových buněk
•bez omezení věkem

Mandlový s čokoládou - masážní olej (Afrodiziakální - posílí Vaše libido.)
Kakaové boby a z nich získávané kakaové máslo je pro naši pokožku cenným zdrojem celé řady vitamínů a minerálů. Extrakt z čokolády prokrvuje, zjemňuje a zvláčňuje pokožku. Zabraňuje vysoušení a navrací pokožce pružnost. Čokoláda má velice silný antioxidační účinek. Aroma čokolády tlumí projevy stresu a vyhledávaná je i pro své afrodiziakální účinky. V kombinaci s luxusním mandlovým olejem naši pleť optimálním způsobem vyživuje a „rozmazluje“. Olej je možné použít k masáži, ale i do osvěžující koupele.

Indikace byliny:
•lepší prokrvení
•zvláčňuje pokožku
•antioxidant
•bez omezení věkem

Mandlový s citronovou trávou olej
Citronová tráva patří mezi tradiční léčivky s aromaterapeutickým účinkem. Citronová tráva zvyšuje schopnost koncentrovat se, napomáhá snížit horečku a tlumí bolest svalů a kloubů. Celkově uklidňuje a mírně snižuje krevní tlak. Pozitivně ovlivňuje trávení, zlepšuje stav mazových žláz a odpuzuje komáry. Mandlový olej patří mezi luxusní kosmetické oleje zlepšující kvalitu pokožky. Olej je možné použít k masáži, ale i do osvěžující koupele.
Je možné aplikovat olej i přímo na tělo těsně před koupelí.
Indikace byliny:
•napomáhá koncentrovat
•snižuje teplotu
•tlumí bolest svalů
•bez omezení věkem
Poslat do podniku vzkaz / dotaz
Celkem 5 slečen
luciana.cz/190-relax_angel


 Mia  Mia
Mia (20), Praha   
luciana.cz/_mia-123222

Mia má rozpustilou a veselou povahu. Zábava ve společnosti této štíhlé blondýnky je tím nejlepším...

Katrin
Katrin (24), Praha   
luciana.cz/katrin-204366

Průběh masáže si můžete určit sami dle Vašich představ. Nebojte se zapojit svou fantazii... Můžete...

Lolita Lolita
Lolita (25), Praha   
luciana.cz/lolita-707424

Naše masérky jsou mladé a krásné dívky, které znají množství technik, které Vás mohou učinit...

Nikole
Nikole (21), Praha   
luciana.cz/nikole-939953

Po příchodu do salonu se Vás ujme krásná masérka a doprovodí do sprchy a pokud si budete přát,...

Rosy Rosy
Rosy (22), Praha   
luciana.cz/rosy-473253

Vášnivá Rosy Vám pomůže uvolnit se, dostane Vás na samotný vrchol slasti a poté vrátí zpět na zem....


Relax Angel
Relax Angel Relax Angel Relax Angel Relax Angel Relax Angel Relax Angel Relax Angel Relax Angel Relax Angel Relax Angel Relax Angel Relax Angel Relax Angel Relax Angel Relax Angel