Monfas girls

Monfas girls - 773 010 341, 602 313 035, 776 808 477

Typ podniku: Privát, Erotické masáže, Praha 10
Naše společnice procházejí přísným pohovorem, musí mít pro poskytování svých služeb svůj privátní byt nebo studio, tím prokazují svoji ctižádost, ambici i finanční gramotnost. U nás nenajdete dívky, které si chtějí touto prací jen vydělat na další dávku pervitinu nebo na sponzorování nějakého milovaného gamblera. Mají přísné podmínky a pravidla, které musí splňovat a na těch absolutně trváme bez ohledu na to, jestli tímto výběrem nakonec projdou jen dvě slečny nebo deset tuctů.  Dodržování daných pravidel kontrolujeme i nadále, každá dívka má na svém privátním webu pro klienty odkaz pro reference na její služby. Pokud má dívka 90 % kladných referencí, získává nárok na označení VIP, v případě, kdy opakovaně dostane záporné reference od unikátních klientů, ztrácí nárok se pod hlavičkou MONFAS girls prezentovat.
Protože MONFAS girls není privát a všechny dívky, které se pod jeho hlavičkou prezentují pracují zcela samostatně, služby, které poskytují se liší dívku od dívky. Zkontrolujte se tedy u vámi vybrané dívky pozorně jaké Vámi vybraná dívka poskytuje služby. Neobracejte se prosím na danou dívku se službami, které v nabídce nemá, slečny si samy určily které služby poskytovat chtějí a které ne. 
V nabídce dívek najdete erotické masáže, NURU masáže, masáže penisu, dominantní masáže footjob a footfetish. Najdete v nich i sexuální služby, klasický sex, orální sex, 69, včetně všech nadstandartních služeb.
Poslat do podniku vzkaz / dotaz
Celkem 4
luciana.cz/182-monfas_girls


Charleen Charleen
Charleen (37), Praha 10   
luciana.cz/charleen-496079

100% GFE! Nejsem privát, moje služby poskytuji v mém soukromém a diskrétním bytě na Praze 2 v ulici...

Katreen Katreen
Katreen (38), Praha 10   
luciana.cz/katreen-960205

100% GFE! Kdo jsem? Jsem žena z MONFAS GIRLS, takže nejsem privát, moje služby poskytuji v mém...

Monika Fastidiosa
Monika Fastidiosa (39), Praha 10   
luciana.cz/monika_fastidiosa-673638

Kromě reálného setkání nabízím po předchozí platbě přes PayPal pro mimopražské i sex po telefonu....

Simona Nowak
Simona Nowak (27), Praha 10   
luciana.cz/simona_nowak-836524

Kdo jsem? Nejsem privát, moje službičky poskytuji v soukromém a diskrétním bytečku. v Praze 10 -...


Monfas girls
Monfas girls Monfas girls Monfas girls Monfas girls Monfas girls Monfas girls Monfas girls Monfas girls Monfas girls Monfas girls Monfas girls Monfas girls Monfas girls