Monfas girls Masáže

Monfas girls Masáže - 776 808 477

Typ podniku: Erotické masáže, Praha 2
Naše společnice procházejí přísným pohovorem, musí mít pro poskytování svých služeb svůj privátní byt nebo studio, tím prokazují svoji ctižádost, ambici i finanční gramotnost. U nás nenajdete dívky, které si chtějí touto prací jen vydělat na další dávku pervitinu nebo na sponzorování nějakého milovaného gamblera. Mají přísné podmínky a pravidla, které musí splňovat a na těch absolutně trváme bez ohledu na to, jestli tímto výběrem nakonec projdou jen dvě slečny nebo deset tuctů.  Dodržování daných pravidel kontrolujeme i nadále, každá dívka má na svém privátním webu pro klienty odkaz pro reference na její služby. Pokud má dívka 90 % kladných referencí, získává nárok na označení VIP, v případě, kdy opakovaně dostane záporné reference od unikátních klientů, ztrácí nárok se pod hlavičkou MONFAS girls prezentovat.
Protože MONFAS girls není privát a všechny dívky, které se pod jeho hlavičkou prezentují pracují zcela samostatně, služby, které poskytují se liší dívku od dívky. Zkontrolujte se tedy u vámi vybrané dívky pozorně jaké Vámi vybraná dívka poskytuje služby. Neobracejte se prosím na danou dívku se službami, které v nabídce nemá, slečny si samy určily které služby poskytovat chtějí a které ne. 
V nabídce dívek najdete erotické masáže, NURU masáže, masáže penisu, dominantní masáže footjob a footfetish. Najdete v nich i sexuální služby, klasický sex, orální sex, 69, včetně všech nadstandartních služeb.
Poslat do podniku vzkaz / dotaz
Celkem 2 slečny
luciana.cz/182-monfas_girls_masaze


Lucie Novak
Lucie Novak (20), Praha 2   
luciana.cz/lucie_novak-900255

Kdo jsem? Jsem milá, mladá studentka vysoké školy, co teprve teď poznává, jak příjemný sex může být....

Sofie Weight
Sofie Weight (18), Praha 2   
luciana.cz/sofie_weight-285146

Jsem mlaďounká v říjnu čerstvě osmnáctiletá submisivní lolitka, která bude už 15. října plnoletá!...


Monfas girls Masáže
Monfas girls Masáže