Klub Trojka i Azyl Přerov

Klub Trojka i Azyl Přerov - 774 921 002

Typ podniku: SM Studio, Azyl, Swingers, Přerov
Klub TROJKA je menší privátní klub, který má v programu pravidelné pořádání SWINGERS party (středa od 16:00 a sobota od 20:00), BDSM party (každý pátek od 20:00) a dalších podobně zaměřených akcí. Tomu odpovídá i vybavení Klubu o čemž se můžete přesvědčit pokud Klub využijete jako MILENECKÝ AZYL.
Klub se nachází v klidné části města v rodinném domku na samostatném pozemku s vlastním parkovištěm. Součástí velké místnosti s krbem v přízemí je bar s bohatou nabídkou alko i nealko nápojů. Uzamykatelné skříňky, ručníky, osušky a hygienické potřeby se nacházejí v šatně vedle koupelen. Pokoje v prvním patře jsou každý originální svým vybavením. Pokoj skleněnka je v tomto naprosto výjimečný. Pro milovníky BDSM jsou připraveny dvě místnosti, které vás uchvátí jak nábytkem, tak i množstvím pomůcek, které můžete použít. Klub je částečně klimatizován. V letních měsících lze využít krytou terasu s ohništěm.
Klub dbá na naprostou diskrétnost hostů a celém objektu je zákaz pořizování jakýchkoli záznamů.
Těšíme se na vaši návštěvu.
Poslat do podniku vzkaz / dotaz
luciana.cz/1105-klub_trojka_i_azyl_prerov


Klub Trojka i Azyl Přerov
Klub Trojka i Azyl Přerov Klub Trojka i Azyl Přerov Klub Trojka i Azyl Přerov Klub Trojka i Azyl Přerov Klub Trojka i Azyl Přerov Klub Trojka i Azyl Přerov Klub Trojka i Azyl Přerov