Milana masáže NoN Stop

Milana masáže NoN Stop - 773 197 509

Typ podniku: Erotické masáže, Praha 2
Ahoj jsem Milana, příjemná dlouhovlasá brunetka , prsa č.3 a zvu pány všech věkových kategorií, k sobě do diskrétního, čistého prostředí k příjemnému odreagování u erotické masáže.
Jsem mlada hravá energická a smyslná masérka s pevnou postavičkou a šikovnými rukama. Nabízím něžnou a zároveň vášnivou erotickou masáž tělo na tělo, masaže kompletně celého těla (hlava ,šíje ,krční pařez ,ruce ,nohy ) dávám se moc záležet obzvlášť na erotogennich zónách (stehna,třisla ,hyžde ),je to olejová masaž(olej nemá žádnou vůni ),nahym telem promasiruji každý centimetr vašeho těla ,budu kloužat po vašem těle svém sexi telem ,masiruji loktama ,kolenama,kloužu zadečkem a prsama ,masiruji konečkama prstu pro větší vzrušení.Dělám nejlepší speciální masáž penisu a okolí s postupným oddalováním orgasmu, kde zažiješ jemné, smyslné doteky plné erotiky, jenž zcela uvolní Tvé tělo a mysl .
Svými doteky zahřeji celé Tvé tělo, aby jsi zažil dokonalý pocit vzrušení i uvolnění. Přijď si za mnou příjemně odpočinout a relaxovat .
Masáže se staly mou vašní a radostí. Kombinace masáže s erotikou mě
přitahují a fascinují zaroveň. Dostanu Vás na vrchol blaha a uvolnění,
zbavím Vás napětí a stresu.
Poslat do podniku vzkaz / dotaz
Celkem 1 slečna
luciana.cz/1071-milana_masaze_non_stop


Milana Milana
Milana (23), Praha 2   
luciana.cz/milana-146319

Ahoj jsem Milana, příjemná dlouhovlasá brunetka , prsa č.3 a zvu pány všech věkových kategorií, k...


Milana masáže NoN Stop
Milana masáže NoN Stop Milana masáže NoN Stop Milana masáže NoN Stop Milana masáže NoN Stop Milana masáže NoN Stop