Stella v soukromí

Stella v soukromí - 728 874 417

Typ podniku: Privát, Praha 3
Ahoj :-)

Jmenuji se Stella. Jsem mladá pohledná brunetka pro kterou bude potěšením strávit čas ve tvé společnosti a dopřát ti tak chvilku oddychu a relaxace v mém soukromí. Pokud si chceš popovídat, vypnout a uvolnit se v příjemné společnosti, ve které se budeš cítit jako s kamarádkou, pak jsem tu pro tebe. Vše u mě probíhá v zájmu zachování maximálního soukromí a diskrétnosti a kladu velký důraz na čistotu a osobní hygienu. To stejné očekávám i od tebe. Milý osobní a usměvavý přístup je u mě samozřejmostí a nikdy neposkytuji nic, co nemám sama ráda a co by mi mohlo být jakkoli nepříjemné.
Mé hnědé vlasy doplňují velké modré oči, světlá až alabastrová pleť a plné rty za kterými se schovává onen úsměv :) Moje postava skýtá nějaké to kilo navíc, ale díky pravidelnému cvičení je pevná a většina je uložena na těch správných místech a to hlavně v prsou a zadečku ;-)
Můžeme se sejít na seznamovací půlhodinku. Osobně preferuji schůzky alespoň na hodinku, kde se lépe poznáme a popovídáme si. Je možné spolu strávit i delší čas, kratší nikoli. Vše u mě záleží na domluvě a vzájemných sympatiích. Ovšem nikdy neposkytuji nic bez ochrany, stejně tak jako neposkytuji anální sex, výstřik do pusy či na obličej, piss a další podobné praktiky.
Chci, aby ses u mě cítil příjemně a uvolněně. Zkrátka abys hodil starosti za hlavu, vypnul a alespoň na chvíli zapomněl na svět tam venku. Pokud tě má nabídka oslovila a rád by ses dozvěděl více informací, pak mi prosím zavolej. Naprosto chápu a respektuji, že ne vždy máš možnost mi z různých důvodů zavolat, takže se můžeme domluvit i prostřednictvím aplikace WhatsApp.

Těším se na Tvoji návštěvu.

Tvá Stella
Celkem 1 slečna
luciana.cz/1050-stella_v_soukromi


Stella Stella
Stella (27), Praha 3   
luciana.cz/stella-349207

Ahoj :-) Jmenuji se Stella. Jsem mladá pohledná brunetka pro kterou bude potěšením strávit čas...


Stella v soukromí
Stella v soukromí Stella v soukromí Stella v soukromí Stella v soukromí Stella v soukromí Stella v soukromí Stella v soukromí Stella v soukromí